HİKAYEMİZ – sivane-plus


Sivane Plus kişisel bakım ve kozmetik sektöründe kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren uluslararası bir güç olmak amacıyla 2010 yılında İstanbul’da Durul Kozmetik Medikal Sanayi Ticaret Limited şirketi tarafından kurulmuştur.

Tüm çalışanları, birlikte hareket ettiği tedarikçileri, iş ortakları ve müşterileriyle birlikte büyüme prensibini; topluma, ekonomiye, ve çevreye faydalı öncü bir kuruluş olma hedefleriyle birleştiren Durul Kozmetik Medikal Sanayi Ticaret Limited şirketi yoluna bu çizgide devam etmektedir.

Teknolojinin en son imkanlarından yararlanılan üretim tesislerine ek olarak, ürün geliştirme aşamasında uzman kadrosuyla yoğun ve detaylı Ar-Ge çalışmalarıyla da dikkat çeken yıllık cirosunun büyük bir bölümünü Ar-Ge yatırımlarına ayıran ve araştırmaya önem veren bir kurum olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Durul Kozmetik Medikal Sanayi Ticaret Limited şirketi ihtiyaç duyulan hizmet ve ürünlerin temininde hızlı hizmet anlayışı ve lojistik kabiliyetinin üst düzeyde olmasıyla müşterisine güven veren ve uzun soluklu ticaret anlayışını sürdüren bir şirket haline gelmiştir.

İhracatta olduğu kadar Türkiye pazarında da yatırımlarına devam eden Durul Kozmetik Medikal Sanayi Ticaret Limited şirketi yerel kanallarda kendi satış ağını kurmuş ve markalarını önemli noktalarda satışa sunmuştur. Şirketin hedefi, iç pazarda bulunan sektörün güçlü ve marka bilinirliği yüksek firmalarıyla rekabeti üst düzeye çekmek ve bu kuruluşlardan birisi olmaktır.

Durul Kozmetik Medikal Sanayi Ticaret Limited şirketi ürün yelpazesinde doğal içerikli cilt ve vücut bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, saç şekillendirici spreyler, losyonlar ve kremlerin üretimleri haricinde kişisel bakım kategorisinde daha birçok ürün ve proje üzerinde Ar-Ge çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu kriterler titizlikle incelenip dikkate alınarak kendi markalarına ait ürünlerine ek olarak, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda fason üretim ihtiyaçlarını da temin edebilmektedir.

 

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesine ekleİstek listesinde araİstek listesinden çıkar